+420 354 655 501–9 reservation.cz@cz.ensanahotels.com

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ A.S.
CENÍK PŘÍSPĚVKOVÉ LÁZEŇSKÉ PÉČE 2021/2022

Zdravotní pojišťovna hradí pouze lázeňskou léčbu. Ubytování a stravování si klient hradí sám. Lázeňskou léčbu definuje zákon výhradně jako péči lůžkovou a nelze ji zaměňovat za ambulantní rehabilitaci. Proto musí klient čerpat všechny složky příspěvkové lázeňské péče, tj. lázeňskou léčbu, ubytování a stravování v registrovaném lázeňském zařízení. Délku příspěvkové lázeňské péče stanovuje platný indikační seznam na 21 dnů resp. 14 dnů v indikovaných případech. Příspěvkovou lázeňskou péči čerpá klient v době své dovolené, platnost návrhu je 6 měsíců ode dne vystavení navrhujícím lékařem.

 

LÁZEŇSKÁ TAXA
V cenách není zahrnut lázeňský poplatek 30 Kč/osoba/den, který se platí při příjezdu v lázeňském hotelu. Výše lázeňského poplatku se řídí aktuální vyhláškou města Mariánské Lázně. Od placení lázeňského poplatku jsou osvobozeny osoby mladší 18 let, osoby nevidomé, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci, pacienti zdravotních pojišťoven ČR, kterým je poskytována komplexní lázeňská léčebně rehabilitační péče.
Vyhrazujeme si právo provádět změny dle platných legislativních změn.

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ A.S.
CENÍK KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÉ PÉČE 2021/2022

Zdravotní pojišťovna hradí vše: lázeňskou léčbu, ubytování i celodenní stravování. Klient hradí doplatek za vyšší standard ubytování, jednolůžkový pokoj a výběrovou stravu. Délku komplexní lázeňské péče stanovuje platný indikační seznam dle jednotlivých diagnóz na 21 nebo 28 dnů. Komplexní lázeňskou péči čerpá klient v době své pracovní neschopnosti. Návrh na komplexní lázeňskou péči má platnost 3 měsíce při stupni naléhavosti II a 1 měsíc při stupni naléhavosti I. Termín nástupu je možné dohodnout předem, jinak je klient předvolán dle kapacitních možností lázeňského hotelu. Termín nástupu na komplexní lázeňskou péči je závazný.

 

1/1 – jednolůžkový pokoj, 1/2 – jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, druhé oddělené lůžko bude obsazeno dalším hostem.
Při vyčerpání kapacity jednolůžkových pokojů bude nabídnut dvoulůžkový pokoj s doplatkem za neobsazené lůžko, ceny sdělíme na vyžádání. Ceny ostatních kategorií sdělíme na vyžádání.
Příplatek 130 Kč za osobu / noc za rezervaci konkrétního pokoje, poschodí nebo budovy.
Příplatek 600 Kč za osobu za změnu pokoje stejné kategorie během pobytu na vlastní žádost klienta.
Ceny jsou v Kč včetně DPH. Změna cen vyhrazena. Pobyt začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu snídaní.
*Dependance Labe a Windsor – pokoje bez doplatku:
Hosté mají vstup do hotelového bazénu za poplatek 100 Kč/1 hod. (Svoboda), 200 Kč/1 hod. (Pacifik).