+420 354 655 501–9 reservation.cz@cz.ensanahotels.com
LÁZNĚ JSOU V PROVOZU
V návaznosti na příslušná usnesení vlády mohou lázeňská zařízení nadále poskytovat tzv. „samoplátecké“ lázeňské léčebně rehabilitační pobyty, a to i ode dne 27. 12. 2020, kdy začal platit pátý stupeň protiepidemického systému. Na uvedené pobyty lze stále využít slevové vouchery, které si klienti mohou vygenerovat na stránkách Kudy z nudy.
Děkujeme a s pozdravem Management Ensana Hotels
Vážení hosté, jsme velice rádi, že stále ještě můžete využít státní příspěvek 4000,-Kč na pobyt v našich lázních při splnění podmínek stanovených MMR, a sice minimální počet 6 nocí a 5 procedur. Upozorňujeme, že můžete uplatnit na hotely Hvězda, Centrální Lázně, Pacifik a Nové lázně až do 31.3.2021
Děkujeme a s pozdravem Management Ensana Hotels
REGENERACE po Covidu
v Mariánských Lázních
Lázně jsou v provozu
Regenerace po Covidu
Vouchery na státní příspěvek 4 000 Kč
Response
Reduce recovery time
Slider

Lázeňská léčba

Nejčastějsí otázka

Jak získat lázeňský pobyt

Co u nás léčíme

Indikace a kontraindikace

Léčebné lázně Mariánské Lázně

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. jsou certifikované lázně s dlouholetou léčebnou tradicí a erudicí profesionálního lékařského týmu. Společnost má uzavřené smlouvy s českými i německými pojišťovnami. Obdržení německého certifikátu TÜV, evropského EUROPESPA med i českého Medispa, je důkazem garance a vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb.

Napište nám

Léčebné Lázně Mariánské Lázně a.s. Masarykova 22

35301 Mariánské Lázně

email:
reservation.cz@cz.ensanahotels.com

tel.:  354 655 501 – 9