+420 354 655 501–9 reservation.cz@cz.ensanahotels.com
Block
LÁZNĚ JSOU V PROVOZU
Příspěvek na léčebné pobyty 8 000 Kč je určen pro zdravotníky až do 31.12.2021 Pobyty mohou využít lékaři, farmaceuti, zdravotní sestry a ostatní nelékařští a odborní pracovníci. Cílem je prevence negativních dopadů psychické a fyzické zátěže v souvislosti s epidemií Covid-19.
V našich lázních jsme již odléčili 1400 pacientů zdravotních pojišťoven, s komplikovanými záněty plic způsobené Covidem-19. Pro ty kteří neměli možnost léčebného pobytu, hrazeného pojišťovnou, nabízíme speciální balíček regenerace po Covidu.
Vážení hosté, jsme rádi, že naše lázeňské hotely jsou pro vás opět otevřeny. Vaše bezpečnost a váš komfort jsou pro nás naprostou prioritou , a proto dle vládních nařízení budeme při příjezdu vyžadovat očkovací certifikát nebo negativní antigenní test. Děkujeme za pochopení.
Lázně jsou v provozu
Regenerace po Covidu
Vouchery pro zdravotníky 8.000 Kč
Slovo lékaře

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.