+420 354 655 501–9 reservation.cz@cz.ensanahotels.com

NAŠE LÉČEBNÉ HOTELY

UBYTOVÁNÍ

Centrální Lázně – Maria Spa Ensana Health Spa Hotel **** Superior

Symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních se nachází na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Hotel svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu, založenou na využívání jedinečných místních přírodních zdrojů – minerálních pramenů, slatiny a léčivého Mariina plynu. V lázeňském koridoru jsou vystaveny dobové obrazy města Mariánské Lázně, návštěvníci mají možnost také příjemného posezení s vyhlídkou na lázeňskou kolonádu a prameny Karolinin, Rudolfův a Ambrožův.  Velice kvalitní ubytování a přátelské prostředí nesmíme rovněž opomenout. Hotel nabízí 108 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Junior Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, WIFI internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště a podzemní garáže v Marienbad Health Spa resortu.

Kontakt:

Rezervační oddělení CENTRÁLNÍ LÁZNĚ – 354 635 300, 354 635 080

Hvězda – Imperial Ensana Health Spa Hotel **** Superior

Hotel je jedním z nejznámějších ikon města, ukázkou unikátní lázeňské architektury a ideálním místem s výhledem na Goethovo náměstí a kolonádu. Hotel se může pochlubit největším hotelovým bazénem se 2 saunami, whirlpoolem, parní lázní, tepidáriem a také solnou jeskyní. Přímo v hotelu vyvěrá Balbínův pramen, který je využíván k pitné kúře i ke koupelím. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči pod jednou střechou. Hosty mile potěší výběr jídel v restauracích Franz Josef a Sissi. Resort Hvězda se skládá ze 3 hotelů: Hvězda, Imperial a Neapol a nabízí 237 pokojů (105 pokojů ve Hvězdě, 85 pokojů v Imperialu, 47 pokojů v Neapoli) kategorie  Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, WIFI internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště v Marienbad Health Spa resortu, podzemní garáže v Imperialu.

Kontakt:

Rezervační oddělení HVĚZDA – 354 631 114, 354 631 113

Pacifik Ensana Health Spa Hotel **** Superior

Historická budova Grandhotelu Pacifik je dominantou Hlavní třídy, nedaleko lázeňské kolonády se Zpívající fontánou. Hotel poskytuje vysokou kvalitu ubytování a gastronomických služeb. Komplexní lázeňská léčba, léčebné programy, procedury z přírodních léčivých zdrojů, Lesní pramen k pitné kúře a minerálním koupelím, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Ordinace lékařů a léčebné odděleni v hotelu. V hotelu je bazén, sauna, fitness, masáže, kadeřnictví, kosmetika – laser centrum. Restaurace Primavera, lobby bar, Captain James Cook‘s Lounge. Hotel nabízí 96 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, pokoj pro alergiky,  Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.

Kontakt:

Rezervační oddělení PACIFIK  – 354 651 300

Butterfly Ensana Health Spa Hotel **** Superior

Hotel Butterfly je moderní budova navržena ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým interiérem. Je umístěn v centru města naproti lázeňskému parku. Přímo v hotelové hale se nachází pítko Ferdinandova minerálního pramene s unikátním účinkem přírodních sulfátů. Je zde k dispozici bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, sauna, pool bar a fitness. V hotelu lze využít lázeňské služby, procedury, wellness a kosmetický salon Beauty Comfort Zone. Restaurace La Fontaine, Cafe de Paris a lobby bar s letní venkovní terasou jsou ideálním místem k posezení a odpočinku. Hotel nabízí 95 pokojů kategorie Superior, Junior Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, podzemní garáže.

Vltava Ensana Health Spa Hotel ****

Lázeňský hotel Vltava se skládá ze 2 budov (Vltava a Berounka), které jsou vzájemně propojeny koridorem. Hotel se nachází v klidné ulici s výhledem na město a les. V druhém poschodí se nachází velká sluneční terasa s lehátky, kde lze vychutnat horký či studený drink. Restaurace Regina, lobby bar. V hotelu si mohou hosté dopřát minerální koupele, zaplavat v bazénu, vypotit se v sauně, nebo si zacvičit ve fitness centru. Hotel Vltava se může chlubit dlouholetými zkušenostmi a využíváním jen toho nejlepšího z místních přírodních zdrojů. Hotel nabízí 80 útulných pokojů kategorie Komfort a Suite v části Vltava a Berounka. K hotelu patří dependance Vítkov s 28 pokoji kategorie Standard. Bezbariérový pokoj, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.

Svoboda Ensana Health Spa Hotel ***

Lázeňský komplex Svoboda se skládá ze 3 budov /Svoboda, Margareta, Palladio/ a také z hotelu Labe, které byly zrekonstruovány a propojeny krytou prosklenou promenádou. Tento lázeňský klenot s krásným historickým exteriérem se nachází na klidném místě v prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády i centra města. V přímém sousedství hotelu se nachází pavilon Lesního pramene s krásnou promenádou, která volně navazuje na areál Geologického parku. Hotel potěší svým novým interiérem, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurací Carlton. Pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar. V komplexu se nachází i vývěr Lesního pramene k pitné kúře i k minerálním koupelím. Léčebné oddělení Palladio Spa Centrum nabízí minerální koupele. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči pod jednou střechou. Hotel nabízí 99 pokojů kategorie Komfort a Suite. Hotel Labe nabízí 37 pokojů typu Standart. Bezbariérový pokoj, společenskou místnost s kulečníkem, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.

Kontakt:

Rezervační oddělení SVOBODA – 354 662 300, 354 651 122